Tani skok spadochronowy w tandemie?

Mar 19, 14 Tani skok spadochronowy w tandemie?

Skoczenie ze spadochronem w tandemie nie należy do zbyt tanich przyjemności. Zazwyczaj jest to koszt od 500 złotych aż do 1000 złotych w zależności od wybranej oferty, ponieważ firmy organizujące takie skoki zwykle mają ich kilka do dyspozycji swoich klientów. Można jednak zapłacić mniej i jest kilka sposobów, którym warto bliżej się przyjrzeć, jeżeli standardowa cena nie jest łatwo osiągalna.

Na początek warto zapoznać się bliżej z kilkoma różnymi firmami, które skoki organizują. Teraz jest ich w Polsce sporo, dlatego jest w czym przebierać. Najlepiej przewertować ich strony internetowe, ponieważ to na nich znajdują się wszystkie szczegółowe cenniki, a wraz z nimi można także znaleźć informacje o dostępnych obniżkach. Nie są one możliwe w każdej firmie, dlatego warto zwrócić na nie uwagę. Przykładowo można otrzymać niższą cenę wtedy, gdy wykupi się skok na swoje urodziny lub po zakończeniu nauki na studiach – takie obniżki ma firma Skydive, która jest jedną z chętniej wybieranych. Także obniżkę można otrzymać wtedy, gdy zamówi się skoki dla większej grupy osób, dlatego warto zapytać znajomych czy nie byliby zainteresowani skorzystaniem z oferty, ponieważ rabat też może być solidny.

Następnym rozwiązaniem jest szukanie ofert wyprzedażowych na portalach zakupów grupowych. Teraz są one bardzo popularne i wystarczy tylko kilka chwil, aby sprawdzić, czy można kupić skok z obniżką, nawet mniej o 50%. Oferty takie nie są dostępne przez cały czas, dlatego warto je monitorować. Dodatkowo liczba skoków jest zwykle ograniczona, więc im wcześniej się je zakupi, tym lepiej. Należy jednak przed kliknięciem zakupu dokładnie przejrzeć oferty i cenę. Czasami jest tak, że koszty związane ze skokiem wcale nie są wyjątkowo niższe! Niemniej w dużej mierze można oszczędzić, dlatego warto te oferty brać pod uwagę.

Podsumowując, jeżeli chce się skoczyć w tandemie i zapłacić mniej, jest kilka sposobów, aby cena była bardziej zachęcająca. Już teraz można poszukać obniżek i z nich skorzystać!

Więcej o wspomnianej firmie Skydive można znaleźć na jej stronie internetowej skydive.pl.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *